/Files/images/novye-kartinki-s-novym-godom-2017-3.jpg

ОБУХІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

16 грудня 2016 року № 325-О

Про призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району

Відповідно до частини 2 статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 № 732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», на виконання листа Управління Держпродспоживслужби в Обухівському районі від 09.11.2016 № 1-03/433 щодо профілактики грипу в дитячих дошкільних та навчальних закладах, з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань серед учасників навчально-виховного процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити до поліпшення епідеміологічної ситуації в районі навчально-виховний процес в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району з 19 грудня 2016 року.

2. Директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району:

2.1.Повідомити учасників навчально-виховного процесу про призупинення навчального процесуз 19.12.2016 до поліпшення епідеміологічної ситуації в районі.

2.2. Забезпечити проведення у навчальних закладах інструктажів учнів з безпеки життєдіяльності та заходів щодо профілактики поширення грипу, гострих респіраторних захворювань.

2.3.Запровадити посилений проти епідеміологічний режим та забезпечити проведення дезінфекції приміщень, зокрема, шляхом вологого прибирання об’єктів із застосуванням дезрозчинів, регулярного провітрювання приміщень.

2.4.Проводити серед працівників закладів, членів батьківських комітетів профілактично-роз’яснювальну роботу з питань, пов’язаних з профілактикою захворювань на грип та ГРВІ, приділяючи особливу увагу здоров’ю дітей, в тому числі щляхом розміщення відповідних матеріалів на інформаційних стендах.

3. Пропущені навчальні дні відпрацювати за рахунок інтенсифікації навчального процесу, проведення індивідуальних та групових занять.

4. Працівникам школи відпрацювати робочий час відповідно до тарифікації та графіку роботи.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти (підпис) Ю.С.Луцик

Відділ освіти Обухівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

директора Першотравенської ЗОШ І-ІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області, що знаходиться за адресою: Київська область, Обухівський район, с. Перше Травня, вул. Павла Гудима, 19.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища педагогічна освіта спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

- документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

- мотиваційний лист;

- перспективний план розвитку загальноосвітнього навчального закладу на 3 роки та презентація до нього.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Обухів, вул. Володимира Чаплінського, 7, приймальна з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, (обідня перерва з 12.00 до 13.00).

Відповідальна особа: Прядко Людмила Миколаївна. Консультації за телефоном 5-30-30, 5-34-91.

З повагою
Виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Ю.С.Клочко


ОБУХІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

13 жовтня 2016 року № 230-О

м. Обухів

Про проведення першого туру всеукраїнського

конкурсу "Учитель року-2017"

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 "Про всеукраїнський конкурс "Учитель року", наказу Міністерства освіти і науки України від 14червня 2016 року № 668 "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016", наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 10 жовтня 2016 року № 319 «Про проведення першого та другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638 та з метою виявлення і підтримки творчої праці педагогічних працівників району, розвитку їхньої професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків

НАКАЗУЮ:

1. Провести у 2016/2017 навчальному році перший (районний) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017" (далі – Конкурс) у номінаціях:"Початкові класи", "Біологія", "Інформатика", "Музичне мистецтво".

2. Затвердити склад оргкомітету та журі першого (районного) туру Конкурсу (додатки 1, 2).

3. Керівникам навчальних закладів подати матеріали для участі у першому (районному) турі Конкурсу згідно з додатками 3, 4 районному методичному кабінету відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації на паперових та електронних носіях до 16.11.2016.

4. Районному методичному кабінету відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації (Ленда В.П.):

4.1. Забезпечити організаційний та науково-методичний супровід проведення першого (районного) туру Конкурсу у визначених номінаціях;

4.2. Провести перший (районний) тур Конкурсу до 20.11. 2016 року.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача районним методичним кабінетом відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації Ленду В.П.

В.о. начальника відділу освіти Ю.С.Клочко

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.