/Files/images/ще до цінності життя.jpgЖиття - це краса, дивуйся йому.
Життя – це пошук, шукай його.
Життя – це мить насолоджуйся ним.
Життя – це любов, люби його.
Життя – це трагедія, переживи його.
Життя – це гра , грай у нього.
Життя – це боротьба, борись за нього.
Життя лише одне, цінуй його.

Пригадаймо!

Премія «Гордість країни 2012»

- Премію в номінації «Видатний приклад відваги» було вручено матері 24-річного Павла Бондарева, що врятував двох дітлахів від некерованого автомобіля ціною власного життя.
- Головним «Чоловічим вчинком» року визнано вчинок Антона Феденка, котрий став на захист незнайомої дівчини та поплатився здоров’ям. Після 60 днів у комі та чотирьох довгих років боротьби за життя, Антон наразі знов учиться ходити.
- У номінації «Особисте досягнення» переміг Ярослав Семененко. Хлопець ще в дитинстві залишився без обох рук, а згодом і без батьків. Тепер він живе майже повноцінним життям і посідає призові місця на міжнародних змаганнях із плавання.
- Ще одним прикладом мужності стала 16-річна Вікторія Горячко, котра пожертвувала шкіру для своєї маленької племінниці.
- Чемпіонка з плавання паралімпіади 2012 у Лондоні Наталія Прологаєва отримала статуетку «Гордість країни» за «Рекорд року», вона власниця трьох золотих і однієї срібної медалі, встановила два світових і два паралімпійських рекорди.
- Звичайні студенти з Донецька були визнані гордістю країни за те, що винайшли диво-рукавичку, що трансформує жести в звуки. Цей пристрій було визнано найкращим на міжнародному конкурсі Microsoft, що відбувся минулого року в Австралії.
- У номінації «Всім світом» відзначили волонтерів, які допомагали людям під час березневого снігопаду в Києві.
- В’ячеслав Довгань і Ірина Митіна здобули перемогу в номінації «Сімейна історія». Після страшної аварії Ірина прикута до візка, її чоловік присвятив своє життя тому, щоби поставити кохану на ноги.
- Наймолодшою героїнею та гордістю країни стала Дар′я Безкоста. Дівчинка, хвора на ДЦП, врятувала життя дворічному хлопчику, продавши картини, які вона малює ногами.

/Files/images/Павло Бондарєв.jpgПавло Бондарев/Files/images/Ярослав Семененко.jpgЯрослав Семененко/Files/images/Вікорія Горячко.jpgВікторія Горячко/Files/images/Даря Безкоста.jpgДар′я Безкоста

Годинами, зігнувшись та обійнявши ноги руками, юна художниця працює над своїми картинами. Замість пензликів – пальці ніг. Лише у такий спосіб покручене хворобою тіло дівчинки дає їй можливість творити картини дивовижної крами: «Рожевий фламінго», «Море любові», «Портрет мами»… Прикута до інвалідного візочка Даша виставляє свої роботи в надії, що вони допоможуть двохрічному Денискові Савенку з Сум. У малюка вроджена патологія кишечника, і художниця допомагає мамі хлопчика зібрати гроші на операцію.

Даша – дуже талановита дівчинка. У травні вона одержала диплом на всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України», що відбувалася під патронатом Міністерства освіти та науки. Влітку у Сумському обласному центрі реабілітації дітей-інвалідів відбувся семінар на тему «Арттерапія – унікальна нагода знайти правильний шлях реалізації у соціумі дітей із обмеженими можливостями». Керівники організацій, які працюють з дітьми-інвалідами з усієї України, на прикладі Даші могли переконатися у силі мистецтва. Але найголовніше досягнення – перше місце у Всеукраїнському фестивалі творчості інвалідів «Неспокій серця». Там Даша одержала диплом переможця у номінації «Дитяча творчість».

Актриса і модель Еймі Маллінз власним прикладом довела, що слабкість можна перетворити на силу. Еймі – інвалід з дитинства. У віці одного року вона лишилася без обох ніг трохи нижче колін. З цього моменту почалась її боротьба за право бути звичайною дитиною, в словнику якої немає місця слову «інвалідність». До своїх 36 років Еймі Малінз встигла багато – вона зробила карєру моделі, активно знімається в кіно, встановила два світових рекорда з бігу та стрибкам в довжину та завоювала почесне місце в списку 50-ти навродливіших людей планети за версією «People».

Кiлькiсть переглядiв: 86