"Пильнуй лише серцем. Самого головного очима не побачиш."
Антуан де Сент-Екзюпері

Сьогодення потребує людей, яким властиві ініціативність,здатність до здійснення свідомого самостійного вибору, розвинене почуття власної гідності, здатність до особистісного самовдосконалення. Саме такі люди зможуть брати продуктивну участь у розбудові суспільства.

Учнівське самоврядування відіграє активну роль у підготовці сьогоднішніх школярів до реального самоврядування, формування у них готовності виконувати свій громадянський обов’язок, дозволяє створити особливі механізми соціалізації учнів, їх моральної саморегуляції, а отже, і формування в них комунікативної та етичної культури, володіння якими дозволить дійсно опанувати мистецтвом бути лідером у сучасному суспільстві.

Учнівська Рада самоврядування Обухівщини (УРСО) на сьогодні є дієвим осередком учнівських лідерів, який працює над реалізацією різних проектів, де підлітки набувають необхідного досвіду соціальної роботи.

В арсеналі діяльності Ради попередніх років є досвід проведення різноманітних заходів, концертів, акцій, флеш-мобів, танцювальних «майдансів», зустрічей, свят.

Так вже в цьому навчальному році УРСО провела заходи до Дня боротьби зі СНІДом спільно з МГО «БУМ» (вулична акція «Разом проти СНІДу!», акція «Серцем з вами!», роздача тематичних буклетів, відео лекторій), до Дня Святого Миколая «Майстерня Святого Миколая» спільно зі службою у справах дітей і сім’ї Обухівської РДА , районним та міським центрами творчості дітей та юнацтва (майстер-класи по виготовленню новорічних прикрас для ялинок, розважально-ігрова програма, перегляд новорічної вистави дітьми соціальних категорій), організувала поїздку для членів учнівського самоврядування на каток до міста Києва. Учні-лідери є учасниками тренінгів за проектом «Школи лідерства», засідань по плануванню та організації роботи учнівського самоврядування. В планах на наступний семестр проведення соціальних акцій, Весняного балу, зустрічі у форматі «гарячий стілець», фестивалю учнівського самоврядування, профорієнтаційного квесту.

Шевченко О.О.
Методист РМК відділу освіти Обухівської РДА

Кiлькiсть переглядiв: 154