Трипільська загальноосвітня школа I-III ступенів

Обухівського району Київської області

Адреса : 08722 Київська область, Обухівський район, с. Трипілля,

вул. Шевченка 102, тел.. 04572 33 216

Електронна адреса : 33216@ukr.net ,

Сайт школ : http://trypillia-school.edukit.kiev.ua

Давидюк Наталія Іванівна – освіта вища педагогічна, вчитель географії та біології, кваліфікаційна категорія – вища. На посаді директора з 2005 року.

Трипільська середня школа заснована в 1938 році, перші відомості про школу містечка Трипілля з 1723 року. 01.09.1938 року Трипільській семирічці присвоєно статус середньої трудової політехнічної школи з виробничим навчанням. З 1 вересня 1938 року школу очолювали :

Кривко Іван Юрійович, Булавин Галина Павлівна, Сартисон Георгій Генріхович, Мірошниченко Микола Васильович, Омельченко Семен Никифорович, Огарко Василь Гнатович, Овсієнко Федір Антонович, Овчаренко Микола Трохимович, Анопрієнко Михайло Романович та Давидюк Наталія Іванівна, яка обіймає посаду директора з 2005 року і до сьогодні.

28.10.1968 року школа перейшла в нове приміщення, в якому працює нині. За три століття назва школи змінювалася 21 раз, але суть залишалася незмінною: тут давали і дають учням ґрунтовні знання з основ наук.

З 21.09.1996 школі присвоєно статус Трипільської загальноосвітньої школи I-III ступенів (ліцензія за № 1160 від 07.05.1997 р.), школа – українська

На сьогоднішній день

14 вчителів – випускники школи/

В 2013-2014 н.р. в навчальному закладі навчається 241 учень, 12 класів.

Педагогічний колектив працює над проблемою «Освітній ріст кожного учасника навчально-виховного процесу, як мета та результат роботи школи ». У школі працюють ініціативні , творчі педагоги: :60% - вчителі вищої кваліфікаційної категорії, з них мають педагогічні звання: 12% «Старший вчитель» та 20 % - «Вчитель - методист», 24 % - вчителі I- кваліфікаційної категорії, 12 % - вчителі II кваліфікаційної категорії, 8 % - спеціалісти.

Хороші позитивні результати в навчально –виховному процесі досягнуті завдяки творчій праці педагогічного колективу школи.

Результативність участі в олімпіадах висока – школа зайняла II місце серед сільських загальноосвітніх закладів в 2012 -2013 н. р. З 2006 року школу закінчили 10 медалістів.

Педагогічним колективом школи визначена основна мета виховної діяльності , яка передбачає забезпечення умов для розвитку загальної культури учнів, прищеплення їм кращих людських рис, виховання на принципах загальнолюдських, духовних цінностей, українських народних традиціях і звичаях, героїчного минулого нашого древнього краю, виховання любові до Батьківщини, до рідного краю, де народився, поваги до рідної мови на основі індивідуального підходу до кожного учня.

При школі діє музей Бойової Слави села Трипілля та краєзнавча кімната. Вони несуть великий виховний заряд для учнів та жителів села. Велика пошукова робота проводиться учнями школи та членами гуртка «Історичне краєзнавство».

При школі діє музей Бойова Слава села Трипілля та краєзнавча кімната. Вони несуть великий виховний заряд для учнів та жителів села. Велика пошукова робота проводиться учнями школи та членами гуртка історичне краєзнавство.

Поряд із традиційними методами роботи значне місце за результативністю посідає шкільне самоврядування.

Працює осередок МАН.

Активно хлопчики та дівчатка нашої школи відвідують секцію вільної боротьби і показують кращі результати на змаганнях районних, обласних, Всеукраїнських і Міжнародних рівнів.

В жовтні 2013 року команда школи зайняла II місце в районному

( вибірковому ) етапі обласної гри брейн – ринг з основ правознавства.

Учні школи, є постійними учасниками різноманітних конкурсів, турнірів. Близько 80% наших учнів стають студентами ВУЗів.

Відомі випускники школи :

Бельдій Ілля Семенович- голова колгоспу «Придніпровський »(1956-1971 рр), Герой Соціалістичної праці.

Бельдій Федір Семенович – голова Халеп”янського колгоспу «Жовтень» (1961- 1974 рр), голова риболовецького колгоспу «Пролетарська правда » (1975 – 1976 рр.)

Горовий Михайло Петрович – скульптор, поет, член спілки письменників України і член художників України.

Дзюбенко Микола Іванович – професор, доктор фізико – математичних наук, фізик – астроном, викладач Київського університету ім.. Т.Г.Шевченка.

Дзюбенко Валентин Іванович – кандидат технічних наук, учасник полярних експедицій в Арктику і Антарктиду, науковий керівник центрального конструкторського бюро заводу «Арсенал», керівник Норильської комплексно магнітно-іоносферної станції.

Заброда Василь Климович – заступник виконавчого директора Федерації футболу України, заступник голови комітету з розвитку футболу в регіонах, член Комітету з атестування футбольних клубів, член Виконкому та Президії ФФУ.

Омельченко Віктор Семенович – перекладач, дипломат, радник 1-го класу.

Павленко Меланія Григорівна – робітниця Київського заводу «Арсенал», Герой Соціалістичної праці.

Терпило Данило Ількович – військовий і громадський діяч, командир 1-ї Дніпровської повстанської дивізії.

Цибка Павло Іванович – заступник генерального конструктора з випробувань космічних апаратів.

Директор Давидюк Наталія Іванівна – директор школи

А.1. Кухарчук Руслана Володимирівна – заступник директора ЗНВР

А.2. Буренко Катерина Іванівна – заступник директора з виховної роботи

А.3. Анопрієнко Лідія Михайлівна – учитель біології

А.4. Шкута Галина Вікторівна – учитель фізики, астрономії, інформатики.

Кiлькiсть переглядiв: 336